utorok 25. februára 2014

Gimme just more time

Aj vy máte ten pocit, že všetko okolo vás sa točí takou rýchlosťou, s ktorou vy sami akosi nestíhate? Keď pozriem do kalendára, ani neviem kedy ubehli dva mesiace od vianoc. Skončilo skúškové a začal nový semester. Pre mňa snáď už posledný, aj keď momentálny stav diplomky tomu zatiaľ nezodpovedá. Na blog mám nakreslený komplet nový dizajn, ale nejako som sa už nedostala k jeho realizácii. S Honzom sme oslávili už piaty rok spoločného života, a rok a pol toho pražského. Akoby to bolo včera, čo sme sa sťahovali z Brna.
Každý deň sa zobúdzam s pocitom, aby noc ešte trvala aspoň ďalších osem hodín. V nedeľu večer zasa nech na druhý deň príde ďalšia nedeľa. Aj tieto fotky v článku sú z pred vyše dvoch týždňov. Klasicky, nebol na ne doteraz čas. Ako ste na tom vy so svojim time managementom? 

A sledujte instagram, aspoň tam fungujem pravidelne.

 parka - roxy, mikina - topman, nohavice - h&m, topánky - tamaris7 komentárov:

 1. najviac sa mi páči ta párka :-) ale veľmi ti to pristane .

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Káčka vládnu svetom, najlepší sveter :), a samozrejme aj parka v parku :D.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. tiez nechapem ako rychlo vsetko ide. a parka je super :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. už som si to síce všimla dávnejšie, ale váźne máš super dlhé vlasy! :D :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. máš super bezchybnú pleť! čo používaš? make up, bb..? ;)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Vďaka ! použivam make-up od l´oreal /true match/ a trochu matňujúceho pudru od dermacol. Ale pred tým som mala BB tiež od l´oreal a bol možno ešte lepší :) ale inak tieto pleťové vecičky sú pre mňa vždy veľká dilema, nikdy neviem čo kúpiť hh

   Odstrániť