štvrtok 15. mája 2014

Restaurant Day

Zbožňujem jedlo, žiadna novinka. Na nedávnom holešovickom Street Food Festivale som mala asi najlepší špargľový burger v živote. A čo je potešujúce, tento víkend sa koná ďalšia skvelá akcia spojená s jedením. Milujem všetky takéto udalosti a už teraz rozmýšľam, ako si to v sobotu naplánujem s učením. A to už nehovorím o večernej gastro party, ktorú pravidelne organizujeme s kamarátmi, a taktiež pripadla na tento dátum. 

Každopádne v sobotu môžte zavítať do pražských ulíc a zúčastniť sa Restaurant Day. V princípe ide o vytvorenie si pomyselnej reštaurácie či kaviarne po dobu jedného dňa, kdekoľvek po meste a spraviť tak radosť okoloidúcim i sebe. Zaujímavosťou je, že toto podujatie sa koná zároveň v mnoha ďalších krajinách po celom svete. Mapu so všetkými pražskými miestami, ktoré sa objavia v rámci tohto eventu, nájdete tu.

Spolu s Restaurant Day bude prebiehať aj Dvorkový bleší trh, ktorý odkryje rôzne zákutia, najmä dejvických, vnútroblokov. To ma láka snáď ešte o kúsok viac, než samotný gastro deň. Nakuknúť na miesta, ktoré väčšinou skrývajú hrubé múry ulice a ešte k tomu možno kúpiť aj malý poklad. 

Fotky sú z posledného víkendu, kedy sme si zašli na toastové raňajky do Cacao. Veď kedy inokedy sa dá užiť dokonalé ráno, než vo voľné dni. A ak ste v Cacao ešte neboli, tak určite zájdite na raňajky alebo super zdravé ovocné smoothies. Odpúračam všetkými desiatimi.

sveter - f&f, bunda - bershka, jeans - h&m, kabelka - pull&bear, topánky - baťa8 komentárov:

 1. Hrozně mě zaujala ta kabelka, vypadá zvláštně a moc zajímavě. Super :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Mne sa kabelka moc nepáči, mne tie strapce pripomínajú koberec. Ale čo sa mi fakt páči je kontrast s topánkami a nohavicami.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Lehce poznamenaná učením vypadáš na těch fotkách, pipiik ♥ a vůbec se ti nedivím :D

  OdpovedaťOdstrániť
 4. jsi nádherná, hlavně ty tvoje vlasy! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Kaloty jsou super! Krásná zajímavá barva ;)
  DAwardrobes

  OdpovedaťOdstrániť
 6. to je super ten Rerstaurant Day! dokonce i ve Vídni se to koná, tak to si to hooodně promyslím, jestli půjdu, protože se taky musím učit :D

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Krásny outfit, ten svetrík je úžasný...:) a ten Restaurant Day, síce som o tom počula teraz prvý krát, ale vyzerá to byť super akcia! Do Cacao sa chystám, keď pôjdem zasa do Prahy
  Inspiration Point by Paula Fleur

  OdpovedaťOdstrániť