sobota 12. októbra 2013

Douglas Make-up School

Nedávno som sa zúčastnila lekcie líčenia v Douglas Make-up School. Príjemný deň som strávila spolu s Paulínou, Beccou a Johankoupod profesionálnym vedením vizážisty Fillipa Nováka. Na našej dvojhodinovke sme okrem samotného líčenia prešli aj rôzne tipy a triky, ako sa správne starať o pleť. 

Na Make-up School je skvelé, že sa v podstate líčite sami a všetko si vyskúšate vlastnou rukou. Filip nám akurát vždy predviedol jeden krok na každej z nás a my sme sa podľa toho líčili ďalej. Pre mňa je make-up každodennou rutinou, a preto som bola rada, že som sa naučila niečo nové. Najviac ma bavila práca s rôznymi štetcami, keďže sama ich často nepoužívam a prednosť dávam prstom. 

Kurzy v škole líčenia sú bezplatné a prihlásiť sa môžete aj vy. Stačí si rezervovať termín buď na stránkach Douglas, alebo priamo v parfumérii pomocou tabletu. Výhodou je výber z množstva kurzov rôzne tematicky zameraných. Kurz môžem odporučiť všetkými desiatimi. S výsledkom som bola spokojná a byť vedená profesionálom bol skvelý zážitok.
fotila Anit

11 komentárov:

 1. skvelo vyzeráš! :):)

  www.em-petrik.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 2. skvelo vyzeráš! :):)

  www.em-petrik.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 3. páni, to muselo být bezva :)) a máš krásnou bundičku :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Vypadá to skvěle! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Tento blog je úžasný :) prosím keby ste mali čas tak checknite aj môj :) http://simonechanell.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť
 6. je to fakt krásne <3

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Moc ti to sluší! tak krásnou jsem tě snad ještě neviděla. Outfit, vlasy, líčení, dopľňky. Všechno ti to sedne jako hrnec na ... ;)

  A odkud je, prosím, to sako?

  Díky, Sandra

  OdpovedaťOdstrániť